درباره هیتکو

گروه خدمات فنی، مهندسی و مشاوره ی هیتکو با تکیه بر تخصص و دانش فنی موسسین خود در زمینه ی سرویس، نگهداری، تعمیرات و بازسازی ماشین آلات و تجهیزات عمرانی و معدنی، درسال 1380 فعالیت خود را بطور رسمی آغاز نمود. موسسین مجرب گروه فنی، مهندسی و مشاوره ی هیتکو در عرصه ی تعمیرات تخصصی و دانش بنیان، آموزش حرفه ای دانش و مهارت های فنی، بازرگانی ماشین آلات و تجهیزات عمرانی و معدنی و قطعات مربوطه، مشاوره ی حرفه ای و تخصصی و پیمانکاری پروژه های بزرگ عمرانی و معدنی، سابقه ای طولانی و درخشان داشته اند.
این ویژگی ارزشمند، گروه فنی و مهندسی هیتکو را مجهز به ابزار قدرتمند تجربه و مهارت کرده است؛ و با تکیه بر این توانایی ست که کارشناسان و متخصصان هیتکو با مشکلات نگهداری و تعمیرات ماشین آلات عمرانی و معدنی شرکت ها و پروژه های بزرگ عمرانی و معدنی به طور کامل و عمیق و با نگاهی کارشناسانه و تخصصی آشنا هستند؛ به این ترتیب گروه فنی و مهندسی هیتکو با مهارت تمام، قدرت درک و تحلیل هر گونه مشکل مربوط به حوزه ی مدیریت سرویس، نگهداری، تعمیرات و بازسازی ماشین آلات و تجهیزات عمرانی و معدنی را دارا بوده و قادر به ارائه ی بهترین مشاوره های تخصصی و خدمات فنی ماشین آلات می باشد.

 

hyetco- about us

لازم به ذکر است که در کنار تمامی این گزینه ها، مهندسان و متخصصان فنی هیتکو بنا بر نیاز شرکت های عمرانی و معدنی، دوره های آموزشی حرفه ای، تخصصی و دانش بنیان برای کارکنان، کارشناسان و متخصصان شرکت ها برگزار می کنند و افراد را به دانش و مهارت فنی مجهز می کنند. بدین روش، گروه فنی و مهندسی هیتکو به اندیشه دیرینه ی خود، که انتقال دانش و تجربیات، بالا بردن سطح دانش، آگاهی و مهارت افراد، پرورش نیروهای توانمند و متخصص، ارتقاء فرهنگ نگهداری ماشین آلات و تجهیزات عمرانی و معدنی و استفاده ی بهینه از آنهاست، جامه ی عمل می پوشاند.
بهره گیری از نیروهای فنی آموزش دیده و ماهر، به کارگیری دستورالعمل های استاندارد، استفاده از ابزار و تجهیزات نوین و به کارگیری شیوه های مدرن مدیریت ماشین آلات سبب گردیده تا بتوانیم در طول این سال ها موفق به ارائه ی خدمات تخصصی کیفی در امر سرویس، نگهداری، تعمیرات و بازسازی ماشین آلات و تجهیزات عمرانی و معدنی باشیم.
این مجموعه به منظور ارائه ی بالاترین سطح خدمات تخصصی به مشتریان، سازمانی چالاک را بنا نهاده و با اتکا به دانش روز، تجربیات دیرینه و ارزشمند و نیز فعالیت شبانه روزی کارشناسان و متخصصان خود توانسته ایم مشتریان خود را به این باور برسانیم که هدف و آرمان همیشگی ما، ارائه ی مشاوره و خدمات تخصصی با بالاترین کیفیت و ایجاد ارزش افزوده برای آنان است.

ارزش ها

  • ما همواره خود را به رعایت اصول ادب، امانتداری، صداقت، مسئولیت پذیری و رفتار قانونی ملزم می دانیم.
  • رضایت مشتری و پاسخگویی به نیازهای وی اصل اساسی برای موفقیت ماست.
  • ما در حوزه ی توسعه ی مهارت های تیم رهبری و عملکرد مدیریت با تکیه بر تخصص و تعهد کارکنان خود پیشرو خواهیم بود.
  • ما به مهارت ها و استعدادهای تیم های کاری خود ارزش می نهیم.
  • ما به فرهنگ توانمند سازی، مسئولیت پذیری، کار تیمی و رشد شخصیتی معتقد هستیم. محیطی را فراهم می آوریم که افراد را قادر سازد در کار خود و تصمیم گیری و پیشرفت اهداف مشترک کسب و کار، مشارکت کنند.
  • ما به طور مستمر یاد می گیریم و ایده ها و دانش را به اشتراک می گذاریم. کارهای گروهی را در هر سطح، در مجموعه ی هیتکو تشویق می نماییم.
  • کسب و کار ما به ایجاد و توسعه ی اشتغال منجر خواهد شد.
  • کسب و کار ما منجر به ایجاد ارزش افزوده برای کلیه ی ذینفعان خواهد شد.

سایر مطالب مرتبط